Još jedno prekrasno druženje u Vilinskom gaju u organizaciji LC Delnice

Slika korisnika Marko Stanić
Marko Stanić 26 lipnja, 2023 - 18:17

LC Delnice Gorski Kotar u subotu 17.06.2023. održao je tradicionalnu humanitarnu akciju Vilinski gaj u Brodu na Kupi.

Akciji su prisustvovali lionsi iz klubova : LC Rijeka, LCKorzo, LC Opatija, LC Quarneroli i LC Delnice – domaćin ove akcije. Pored članova lionsa sa nama su bili i naši prijatelji koji redovito podržavaju ovu akciju.

Prisutnima su se s nekoliko prigodnih riječi obratili nastupajući guverner Milorad Stanić, past direktor Bojan Šober, past guvernerica i kuma kluba Olga Šober, predsjedavajuća regije i  predsjednik LC Delnice Alen Udovič.

Svi prisutni imali su priliku uživati u svježim pastrvama sa roštilja i krumpir salati te desertima koje su pripremile vrijedne ruke članica Lions kluba Delnice-Gorski Kotar.

Akcija se organizira sa ciljem prikupljanja pomoći za djecu iz Vrbovskog koja su ostala bez roditelja u prometnoj nesreći.