Brod na Kupi

Još jedno prekrasno druženje u Vilinskom gaju u organizaciji LC Delnice

Slika korisnika Marko Stanić
Marko Stanić 26 lipnja, 2023 - 18:17

LC Delnice Gorski Kotar u subotu 17.06.2023. održao je tradicionalnu humanitarnu akciju Vilinski gaj u Brodu na Kupi.

Akciji su prisustvovali lionsi iz klubova : LC Rijeka, LCKorzo, LC Opatija, LC Quarneroli i LC Delnice – domaćin ove akcije. Pored članova lionsa sa nama su bili i naši prijatelji koji redovito podržavaju ovu akciju.

Prisutnima su se s nekoliko prigodnih riječi obratili nastupajući guverner Milorad Stanić, past direktor Bojan Šober, past guvernerica i kuma kluba Olga Šober, predsjedavajuća regije i  predsjednik LC Delnice Alen Udovič.

Poziv u Vilinski gaj

Slika korisnika Marko Stanić
Marko Stanić 8 lipnja, 2023 - 12:05

Izuzetna nam je čast i zadovoljstvo pozvati vas sve još jednom na druženje u čaroban prostor Vilinskoga gaja u Brodu na Kupi. Lions klub Delnice-Gorski kotar i ove godine organizira donatorsko druženje i ručak na ovoj prekrasnoj lokaciji, a sve sa ciljem da prikupimo sredstva za djecu iz Vrbovskog koja su prije nekoliko godina izgubila roditelje u prometnoj nesreći i sada žive sa bakom i djedom.