lc delnice

Humanitarne karaoke u Delnicama nikad posjećenije

Marko Stanić 28 studenog, 2023 - 22:08

LC Delnice Gorski Kotar i ove godine u organizirao je „Humanitarne karaoke“ u POOL baru u dvorani u Delnicama.

Ove godine posjećenost je bila najbolja do sada i imali smo jako puno "pjevača" za mikrofonom.

U fenomenalnoj atmosferi i druženju uživali su svi i svojim donacijama pomogli ispunjenju cilja.

Veselimo se slijedećim još posjećenijim i veselijim karaokama za godinu dana.

Akcija pošumljavanja

Marko Stanić 16 listopada, 2023 - 19:23

Dana 14.10.2023. godine Lions-klub Delnice-Gorski kotar je bio organizator akcije regije Zapad u kojoj se pošumljavalo područje u blizini Vrbovskog. Akciji je prisustvovalo tridesetak sudionika i posađeno je 400 sadnica smreke. Partner u organizaciji akcije bile su Hrvatske šume. Sudionici su došli iz raznih krajeva Hrvatske. Pored samih domaćina iz Lions kluba Delnice-Gorski kotar pošumljavanju su nazočili i Lionsi iz Opatije, Rijeke, Splita i Zagreba. Nakon odrađenog posla okupljanje je bilo oko kotlića u kojem se kuhao grah, a potom i druženje i uživanje u blagodatima Gorskog kotara.

Još jedno prekrasno druženje u Vilinskom gaju u organizaciji LC Delnice

Marko Stanić 26 lipnja, 2023 - 18:17

LC Delnice Gorski Kotar u subotu 17.06.2023. održao je tradicionalnu humanitarnu akciju Vilinski gaj u Brodu na Kupi.

Akciji su prisustvovali lionsi iz klubova : LC Rijeka, LCKorzo, LC Opatija, LC Quarneroli i LC Delnice – domaćin ove akcije. Pored članova lionsa sa nama su bili i naši prijatelji koji redovito podržavaju ovu akciju.

Prisutnima su se s nekoliko prigodnih riječi obratili nastupajući guverner Milorad Stanić, past direktor Bojan Šober, past guvernerica i kuma kluba Olga Šober, predsjedavajuća regije i  predsjednik LC Delnice Alen Udovič.

Gradonačelnica Delnica Katarina Mihelčić primljena u LC Delnice

Marko Stanić 15 svibnja, 2023 - 18:50

Lions klub Delnice Gorski kotar u subotu 13.05.2023 g. u predivnom ambijentu Lovačkog doma u Delnicama održao je svoju izbornu skupštinu i izabrao svoje novo rukovodstvo. Tom prigodom je uz svečanu večeru primljena u klub nova članica Katarina Mihelčić gradonačelnica Grada Delnica.

Na svečanom događaju pored članova kluba prisustvovali su i gosti iz drugih klubova naše zone te budući Guverner g. Milorad Stanić koji je uz predsjednika kluba Alena Udoviča i voditeljicu zone Ivanu Jakovac sudjelovao u ceremoniji primanja naše nove članice.

Služimo

Karaoke Night - LC Delnice GK

Marko Stanić 30 prosinca, 2022 - 15:46

LC Delnice Gorski Kotar i ove godine u ovo predblagdansko vrijeme organizirao je „Karaoke Night“ u POOL baru u dvorani u Delnicama.

Akcija se održava svake godine za Udrugu Cross sport Delnice - Mladi s poteškoćama u razvoju. Članovi udruge su i ove godine nazočili karaokama i otpjevali

skupa sa nama neke bezvremenske hitove u ugodnom blagdanskom ozračju.

Cilj je ispunjen i veselimo se slijedećim karaokama već za godinu dana.

Vilinski gaj - LC Delnice humanitarna akcija

Marko Stanić 3 srpnja, 2022 - 17:05

LC Delnice Gorski Kotar u subotu 02.07.2022. održao je tradicionalnu humanitarnu akciju Vilinski gaj u Brodu na Kupi.

Akciji su prisustvovali lionsi iz klubova : LC Rijeka, LC Sušak, LCKorzo, LC Opatija, LC Novigrad, LC Parone i LC Delnice – domaćin ove akcije. Pored članova lionsa sa nama su bili i naši prijatelji koji su došli podržati ovu akciju.

Prisutnima se s nekoliko prigodnih riječi obratila i gradonačelnica Delnica gđa. Katarina Mihelčić.

Članovi Lions kluba Delnice GK predali donaciju za Tea

Marko Stanić 12 travnja, 2022 - 16:04

Donacija je predana majci Jasmini koja svakodnevno brine za  Tea.

Sredstva su prikupljena na nedavno održanoj Svečanoj večeri u čast 5 godina postojanja LC Delnice-Gorski kotar.

Uvijek je zadovoljstvo posjetiti ovu malu i skromnu obitelj te im pomoći u svakodnevnim izazovima koje im život donosi.

LC Delnice-Gorski kotar ovim putem zahvaljuje svim sudionicima Svečane večere koji su svojom nazočnošću omogućili prikupljanje potrebnih sredstava.

Isto tako zahvaljujemo se i klubovima koji su svojim donacijama pomogli da ovo bude izrazito uspješna akcija.

LC Delnice predao donaciju mladima sa poteškoćama u razvoju

Marko Stanić 22 prosinca, 2021 - 17:44

„Karaoke Night“ u organizaciji LC Delnice koja je nedavno održana u Delnicama uspjela je osigurati vrijedna sredstva za mlade sa poteškoćama u razvoju sa područja Delnica.

15.12.2021. izvršena je primopredaja sredstava prikupljenih na karaokama koje je u ime mladih preuzela njihova voditeljica Marina Miličević.

Ono što je posebno važno istaknuti u ovoj akciji je činjenica da je mladima sa poteškočama u razvoju posebno drago bilo učestvovanje u karaokama i zajedničko druženje, te su nam tim povodom i uručili zahvalnicu.

Stranice