Poziv u Vilinski gaj

Slika korisnika Marko Stanić
Marko Stanić 8 lipnja, 2023 - 12:05

Izuzetna nam je čast i zadovoljstvo pozvati vas sve još jednom na druženje u čaroban prostor Vilinskoga gaja u Brodu na Kupi. Lions klub Delnice-Gorski kotar i ove godine organizira donatorsko druženje i ručak na ovoj prekrasnoj lokaciji, a sve sa ciljem da prikupimo sredstva za djecu iz Vrbovskog koja su prije nekoliko godina izgubila roditelje u prometnoj nesreći i sada žive sa bakom i djedom.

Kao i obično, prirediti ćemo vam svježe pastrve na žaru iz obližnjeg ribogojilišta, izvrsnu krumpir salatu, pokoju slasticu te kapljicu dobrog vina. I na kraju ono što je možda najvažnije, dobro druženje uz samu rijeku Kupu s dobrim ljudima.

Početak donatorskog druženja je 17.6.2023. godine u 15 sati u prostoru Vilinskog gaja u Brodu na Kupi.

Molimo vas da svoj dolazaka potvrdite  najkasnije do srijede 14.06.2023. godine na mail lions.klub.delnice@gmail.com

Svi koji nisu sugurni kako doći do lokacije mogu nazvati tajnika Marka na 095 45 00 000 ili predsjednika Alena na 091 18 11 055. Vrlo rado ćemo vam pomoći. Donacija iznosi 20 eura, plaća se pri dolasku i uključuje sve navedeno u mailu (hrana, piće, donacija).

Dođite, pomozite i uživajte!

Služimo