Predavanje

Parone protiv nasilja

Dragi Lionsi,

u utorak 21.11. u suradnji sa Povjerenstvom za ravnopravnost spolova iz Cresa obilježavamo međunarodni Dan protiv nasilja nad ženama. Povjerenstvo je organiziralo edukciju s vrlo zanimljivom temom o toksičnim odnosima i kako ih prepoznati, koja počinje u 18 sati.

U sklopu obilježavanja mi pokrećemo akciju prikupljanja sredstava tj. donacija „Parone protiv nasilja“ za udrugu Solidarna.hr, tj. njihov Fond za žene koji radi direktno sa ženama na terenu one koje su stvarno u potrebi...

50 slots left.

Edukacija za predsjednike, tajnike i administratore klubova u regiji Zapad

Pozivamo vas na edukaciju   koja će se održati 22.11.2023.god. u 18 sati, u Hotelu Ambasador  u Opatiji. Očekivano vrijeme trajanja edukacije je 2 sata. Glavna tema edukacije je primjena IT alata u aplikacijama; Lions hr, My Lion, Lions connect.

Svi klubovi čiji  članovi prisustvuju edukaciji istu bilježe u activity report.

49 slots left.

LC Kaptol u Zagrebačkom dijabetičkom društvu povodom Svjetskog dana dijabetesa

Budući da je studeni mjesec koji je posvećen svjesnosti o šećernoj bolesti, a 14. 11. je datum kada obilježavamo Svjetski dan šećerne bolesti, željeli bismo dodatno djelovati te potaknuti građane na redovitu brigu o vlastitom zdravlju te načinu života.
Iz navedenih razloga, a s ciljem osvještavanja građana Zagreba, LC Zagreb Kaptol  će pomoći organizirati i podržati će  javnozdravstvenu akciju koja će se održati u utorak 14. studenog u prostorijama Zagrebačkog dijabetičkog društva, Bauerova 19/dvorište.

Unlimited slots left.

Predavanje: "KOME PRIPADA BUDUĆNOST?"

KORADO KORLEVIĆ

Voditelj Zvjezdarnice Višnjan

KOME PRIPADA BUDUĆNOST ?

......o trendovima u znanosti, tehnologijama o društvu i nama ….