Guverner u obilasku akcija klubova u regiji Sjever
Ovaj vikend naš Guverner Mladen Kajganić je nakon Božićne večere i bratimljenja NCLC Millennium iz Varaždina i LC Vukovar u Vukovaru krenuo put sjevera Hrvatske gdje je prvo prisustvovao sastanku Leo distrikta u Zagrebu, a zatim sudjelovao u akciji LC Agram na kojoj je 240 djece besplatno bilo na kino predstvai.nakon toga je krenuo za Varaždin.































