Zajedništvo Lionsa na najsunčanijem otoku za hvalevrijedan cilj

Organizator:

Tip događaja:

Datum događaja:
petak, 20 listopada, 2023 - 19:30 do 21:00
Adresa:
Ul. Biskupa Jurja Dubokovica 5
Hvar
Hrvatska

U organizaciji Lions kluba Lovran Quarneroli, Lions kluba Split te Lions kluba Hvar, održava se donatorska izložba “Hrvati na ledenom moru”, a sve to za hvalevrijedan cilj prikupljanja sredstava za opremanje senzorne sobe za udrugu Perle za osobe s autizmom i poteškoćama u razvoju.

Djelovanje Lionsa i njihov humanitarni doprinos na području Dalmacije, nikada ne ostaje ne primijećen. Desetljeća služenja zajednici, ovoga puta nas vode na najsunčaniji otok Hvar gdje se 20.10.2023. s početkom u 19:30 sati u hotelu Amfora održava donatorska izložba pod nazivom “Hrvati na ledenom moru”.

Izložba predstavlja svjetski poznatu austro-ugarsku znanstveno-istraživačku ekspediciju osvajanja Artika iz 1872./1874. godine u kojoj je od 24 člana posade, sudjelovalo čak 12 mornara s Jadrana, a predstavit će je guverner Lions Distrikta 126, gospodin Milorad Stanić.

Udruga Perle jedina je udruga na otoku Hvaru koja skrbi za djecu i mlade s posebnim potrebama. Život na otoku itekako nosi svoje izazove, pogotovo kada se radi o dostupnosti adekvatne medicinske pomoći, stoga je važnost djelovanja ove udruge neupitna.

Za sve Vas koji ste spriječeni doći, a želite pomoći, to možete i učiniti uplatom na račun HR2624840081502030234 uz naznaku “donacija za udrugu Perle”.

Prijave od:
subota, 14 listopada, 2023 do petak, 20 listopada, 2023