NATJEČAJ ZA UČENIKE OSNOVNIH ŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE „NAPIŠI PJESMU I OSVOJI BICIKL“ 2022 godine

Organizator:

Tip događaja:

Datum događaja:
nedjelja, 13 studenog, 2022 - 10:00 do ponedjeljak, 14 studenog, 2022 - 20:45
Adresa:
ŽUPANIJSKA 36
VUKOVAR

Lions klub Vukovar raspisuje:

NATJEČAJ ZA UČENIKE OSNOVNIH ŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE

„NAPIŠI PJESMU I OSVOJI BICIKL“ 2022 godine

PROPOZICIJE NATJEČAJA:

1. Natjecati se mogu učenici/učenice koje škole odaberu kao svoje predstavnike.

2. Škole mogu poslati neograničen broj radova.

3. Na natječaj se prijavljuju učenici/učenice od 4. do 8. razreda.

4. Tema natječaja: „Jedan dan u Vukovaru“.

Objašnjenje: Dan u Vukovaru može biti stvaran ili izmaštan – Jeste li već bili u Vukovaru? Kako zamišljate savršen dan u Vukovaru? Koje je godišnje doba? Neki određen dan? Što biste/što ste radili, vidjeli, kako ste se osjećali? Koga ste posjetili, koga biste voljeli upoznati? Da li ste bili sami ili s obitelji, možda školom ili prijateljima?...

5. Pjesme ne smiju biti do sada objavljivane.

6. Pjesme mogu biti pisane u bilo kojem obliku, uključujući pjesme u prozi.

7. Molimo da radove šaljete na adresu: lionsclub.vukovar@gmail.com, u Word programu (Times New Roman, 12). Na svakom radu treba navesti ime i prezime učenika/učenice, razred, školu, ime i prezime mentora i kontakt telefon. Molimo vas da svaki rad pošaljete u zasebnom Word dokumentu prema uputama.

8. Radovi se šalju do 7. studenoga 2022. godine.

9. Prosudbeno povjerenstvo odabrat će najušpješnije radove i dodijeliti nagrade.

10. Rezultati natječaja bit će objavljeni na internetskoj stranici http://lions.hr/ i stranici Lions cluba Vukovar https://www.facebook.com/lions.club.vukovar/ u četvrtak, 10. studenoga 2022. godine u 22.00 sata.

11. Nagrade će bit dodijeljene na prigodnoj svečanosti u nedjelju 13. studenoga 2022. godine u 12.00 sati u Studentskom domu Leopold u Vukovaru.

POPIS NAGRADA:

1. Bicikl – 1 nagrada

2. Romobil – 2 nagrade

3. Skejt ili kaciga – 5 nagrada

4. Posebne nagrade – 20 nagrada

*Nagrade su osigurali URB Kotrljaneri Osijek, Lions Distrikt 126 Hrvatska i LC Vukovar.

* Surganizatori: Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru, Alumni VEVU, Studentski dom Leopold u Vukovaru, Nacionalna memorijalna bolnica „dr Juraj Njavro“ Vukovar.

.

STRUČNO POVJERENSTVO:

1. Tijana Pavliček, dr.sc., Gimnazija Vukovar, predsjednica Povjerenstva

2. Irina Marić, prof. mentor, Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar, članica Povjerenstva

3. Eleonora Đekić, mag. informatologije, Gradska knjižnica Vukovar, članica Povjerenstva

Radujemo se vašim prijavama i sudjelovanju na natječaju.

Kontakt telefon i informacije: Željko Đekić - 091/519-3048

U Vukovaru 10. listopada 2022. godine                                         Tijana Pavliček

predsjednica LC Vukovar