LK Lenuci - druženje povodom Dana bijelog štapa

Adresa:
Izidora Kršnjavoga 1

Dragi Lionsi i dragi prijatelji Lionsa,

U subotu, 14. listopada 2023. u Kristalnoj dvorani hotela Westin, u 17,30 sati, Lions klub Lenuci poziva vas na druženje povodom Dana bijelog štapa!

Osvijestit ćemo potrebe slijepih i slabovidnih osoba, iskusit ćemo barem na kratko kako je živjeti u potpunom mraku. Nastojat ćemo svojom podrškom i ljubavi upaliti svjetlo u njihovim životima i poslati važnu poruku: “Ispružena ruka, svakoga može dovesti do vrha ma koliko težak uspon bio”. Naši gosti, osobe s bijelim štapom, bit će inspirativni i edukativni i uvjereni smo da će nas ispuniti emocijama.

Iznosom u visini 30€ participirat će te u troškovima domjenka koji će biti poslužen.

Molimo vas da svoj dolazak prijavite tajnici LK Lenuci, Renati Gubić na broj 098221244

Prijave od:
četvrtak, 12 listopada, 2023 do subota, 14 listopada, 2023