LC Kaptol u Zagrebačkom dijabetičkom društvu povodom Svjetskog dana dijabetesa

Adresa:
Bauerova 19
Hrvatska

Budući da je studeni mjesec koji je posvećen svjesnosti o šećernoj bolesti, a 14. 11. je datum kada obilježavamo Svjetski dan šećerne bolesti, željeli bismo dodatno djelovati te potaknuti građane na redovitu brigu o vlastitom zdravlju te načinu života.
Iz navedenih razloga, a s ciljem osvještavanja građana Zagreba, LC Zagreb Kaptol  će pomoći organizirati i podržati će  javnozdravstvenu akciju koja će se održati u utorak 14. studenog u prostorijama Zagrebačkog dijabetičkog društva, Bauerova 19/dvorište.
Akcija uključuje:

- predstavljanje javnozdravstvene inicijative pod nazivom „Utorak za dijabetes“
- besplatno mjerenje šećera u krvi i savjetovanje s dijabetologom i nutricionistom od 10 do 17 sati;
- besplatno godišnje učlanjenje za osobe u kojih se pokaže povišena glukoza u organizmu;
- predavanje „Upoznajte svoj rizik, upoznajte se s odgovorom“ od 18 sati, dr. sc. Ivana Kraljević.