LC Gorski kotar – Delnice poziva u Vilinski gaj

Frankopanska
Brod na Kupi
Hrvatska

Lions klub Delnice Gorski kotar 17.06.2023. godine organizira tradicionalnu donatorsku akciju u Vilinskom gaju u Brodu na Kupi. Početak je u 15 sati (relacija Rijeka-Brod na Kupi je oko 45 minuta). Prostor je doslovno bajkovit.

Donatorsku akciju organiziramo kako bismo financijski pomogli dvoje djece iz Vrbovskog koja su ostala bez oba roditelja u prometnoj nesreći. Očekivani donatorski prilog je 20 Eur-a po osobi u što je uračunat i ručak. Pored same akcije, organizirano je i druženje uz svježe pastrve na žaru, domaću hranu i pokoju kapljicu. Ovo je šesta godina uzastopno kako se okupljamo na ovom predivnom mjestu.

Pozivamo sve članove Lions-a naročito iz Istre i Kvarnera da se odazovu i da nam pomognu u akciji i uveličaju ovaj događaj!

Molimo vas da svoj dolazaka potvrdite  najkasnije do srijede 14.06.2023. godine na mail lions.klub.delnice@gmail.com