KUGLAJMO ZAJEDNO za djecu oboljelu od malignih bolesti

Organizator:

Tip događaja:

Datum događaja:
petak, 23 veljače, 2024 - 17:45 do 22:00
Adresa:
Tomislavova ulica 11
Voltino naselje
Hrvatska

LIONS CLUB AGRAM, ZAGREB District 126, Croatia Lions Klub Agram Vas poziva na humanitarnu akciju

KUGLAJMO ZAJEDNO

za djecu oboljelu od malignih bolesti

Uz ugodno druženje, rekreaciju i zabavu prikupljat ćemo sredstva za rehabilitaciju djece liječene od malignih bolesti u organizaciji Udruge Krijesnica (www.krijesnica.hr). Kotizacija od 50,00€ po osobi obuhvaća:

- Iznos za humanitarnu svrhu

- 3 sata kuglanja uz profesionalnog trenera, natjecanje ekipa

- Posudbu cipela za kuglanje (obvezno)

- 1 pizzu na dvije osobe (piće nije uračunato u ovaj iznos).

Akcija će se održati u petak, 23.2.2024. godine s početkom u 17:45h, u prostoru Bowling Bar-a, Tomislavova ulica 11, Voltino naselje u Zagrebu (https://bowlingbar.hr/). Molimo, pošaljite Vašu prijavu s imenom ekipe i brojem sudionika na e-mail lions.agram@gmail.com i uplatite donaciju od 50,00€ po osobi (ali zahvalni smo i za više) osobno po dolasku ili na žiro-račun LC Agram: HR9523600001102600473 Pozivamo i sve ostale koji ne mogu prisustvovati kuglanju, da se uključe u ovu humanitarnu akciju prilogom na gornji žiro-račun u iznosu prema mogućnostima.

Svaki Vaš doprinos je značajan!

Veselimo se druženju s Vama!

Članovi LC Agram