Akcija za Krijesnice - udruga za pomoc djeci i obiteljima suocenim s malignim bolestima

Organizator:

Tip događaja:

Datum događaja:
utorak, 5 listopada, 2021 - 17:30 do 20:00
Adresa:
C6
Capraska ulica 6
Hrvatska

Lions klub Slava Raškaj u suradnji s destilerijom Duh u boci i tvrtkom G3 Spirits priprema druženje, kako bismo prikupili novac za Krijesnice – udrugu za pomoć djeci i obiteljima suočenim s malignim bolestima. Naša akcija usmjerena je ovaj put na prikupljanje novaca za izradu perika za male pacijente te pokrivanje putnih troškova i smještaja za korisnike i njihove roditelje.
Pozivamo  sve vas da se pridružite našoj humanitarnoj akciji u utorak, 5. listopada, u 17.30 u restoranu C6, Capraška ulica 6.
C6 restoran i caffe novo je i moderno mjesto na kojem ćemo vas ovom prilikom ponuditi najfinijim koktelima s nagrađivanim Old Pilot's ginom i sjajnim Thomas Henry tonikom, koje će na najbolji mogući način sjediniti naš poznati barmen Filip Lipnik. Također, tvrtka Jamnica omogućila nam je bezalkoholna pića dok nam je Catering Kvatrić pripremio najfiniji finger food u gradu.