"15 godina LC Korzo" - časopis

Grand hotel "Bonavia", Dolac 4
Rijeka
Hrvatska

"15 godina LC Korzo" naziv je časopisa koji je tiskan u organizaciji Lions kluba Korzo iz Rijeke, a kojeg je inicirala, opremila i uredila Ljiljana Škugor,  predsjednica kluba 2022./23. godine povodom proslave petnaest godina postojanja LC Korzo. Klub je osnovan 2008. godine kada su tadašnje članice svečanom prisegom postale članice međunarodne organizacije LIONS International. Časopis u kratkim crtama podsjeća na dio aktivnosti i projekata kojih je do današnjeg dana bilo zaista mnogo. Članice kluba za svoj su rad u proteklih petnaest godina dobile brojna priznanja i odličja kojih se prisjećamo u časopisu, a sa zahvalnošću se prisjećamo i dosadašnjih predsjednica kluba koje su svojim angažmanom zajedno sa ostalim članicama utkale puno radosti i ljubavi u akcije i pomoć potrebitima.

Klub energičnih žena djeluje već petnaest godina i kao uigrani humanitarni tim uvijek pokazuje svoje otvoreno srce i spreman je za pomoć onima kojima je pomoć potrebna.

Prijave od:
četvrtak, 6 travnja, 2023