Charter

Edukativno-ekološka akcija MORE 2021.

Pozivate se

na edukativno-ekološku akciju MORE 2021. u organizaciji Lions kluba Šibenik i suorganizaciji Lions kluba Luce, Lions kluba Lenuci Zagreb i Lions cluba Domžale (Slovenija).

Akcija je sufinancirana sredstvima  Granta LCIF i ima međunarodni  karakter.

TERMIN:  30.09. - 03.10.2021.

30.09.2021 - Dolazak i smještaj

Smještaj po vlastitom izboru.

175 slots left.

Internacionalno bratimljenje klubova LC Portole i LC Izola

Povelja o bratimljenju - Listina o pobratenju

"Danas, 10.12.2021. godine, predsjednici oba kluba potpisuju ovu povelju s ciljem suradnje u organizaciji i provedbi jednog ili više zajedničkih humanitarnih događaja godišnje, s naglaskom na dobrotvornoj suradnji i prijateljstvu među ljudima u pograničnim područjima te širenju međunarodne poruke mira i integracije koju donose Lions klubovi dva distrikta i dvije prijateljske države."

Unlimited slots left.

Lions klub Delnice Vas poziva na Charter klub-a i ekološku akciju Jagodina stijena

Tom prigodom otvorit ćemo uređenu stazu do Jagodine stijene i ispričati priču o toj delničkoj legendi.(Preporuka: obuća za šumski, ne zahtjevni put)

Nakon šetnje i obilaska Jagodine stijene organiziran je Charter kluba – svečana večera u prostoru planinskog centra Petehovac.

Svrha ovog okupljanja je prikupljanje sredstava za malog Tea (2008 g.) koji nažalost boluje od poremećaja metabolizma, epilepsije i još nekoliko bolesti.

Cijena večere po osobi je 200,00 kn, u što je uključena i donacija od 100,00 kn

59 slots left.