Regija Istok odlučila - Marinela Rosso iz LC Gea Osijek kandidatkinja za 2.VDG iz Regije Istok

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 22 studenog, 2023 - 09:02

Održana 2. sjednice Regije Istok .

Bilo je 16 nazočnih lajonsa.

Predsjednik regije Istok je otvorio sjednicu uz intoniranje himni i pozdravio nazočne.

Jednoglasno je usvojen dnevni red.

Pod prvom točkom dnevnog reda predsjednik povjerenstva za izbor 2. viceguvernera Regije Istok Robert Suknović izvjestio je nazočne da je 12 od 16 klubova Regije Istok dostavilo povjerenstvu potrebnu dokumentaciju. Povjerenstvo je nakon pregleda dokumentacije ustanovilo i potvrdilo da je Marinela Rosso izabrana za kandidatkinju za 2. viceguvernerku Regije Istok.

Prisutni na sjednici su jednoglasno prihvatili izvješće predsjednika povjerenstva.

Pod drugom točkom dnevnog reda Vjeran Bogović je izvjestio o planovima za edukaciju koja će se održati 2.12.2023. u Našicama, te o edukaciji za direktore za članstvo koja će biti održana preko Zoom-a.

Potom se predsjednici Zona Regije Istok redom Jelena Demetrović, Goran Pačarek i Dajana Gašo Sokač iscrpno izvjestili o radu, stanju članarina i članstvu klubova po zonama, iščitano je i iscrpno izvješće predsjesnice zone Tihane Brkić koja se ispričala radi nenazočnosti.

Potom je Dajana Gašo Sokač izvjestila o distriktualnom projektu „Poster mira“ i nadolazećem regionalnom projektu „SOS selo Ladimirevci“ koji će se održati 9.12.2023.

Pod trećom točkom dnevnog reda izvješteno je da su klubovi LC Beli Manastir i LC Vinkovci plaćenom članarinom prema Američkom LCIF-u izašli iz zone moguće suspenzije, dok je LC Waldinger Osijek radi administrativnih problema u fazi plačanja iste.

Pod točkom četiri nije bilo rasprave.

Sjednica je zaključena u dobrom druženju i raspoloženju u 20h.

Predsjednik Regije Istok

Vjeran Bogović