Primopredaja Lions dužnosti u Zoni Istra na brodu Sveti Mauro

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 5 srpnja, 2022 - 07:53

Primopredaja Lions dužnosti u Zoni Istra na brodu Sveti Mauro

Dana 03.07.2022 g. organizirali smo već tradicionalno druženje Lionsa u predivnom ambijentu broda Sveti Sveti Mauro našeg istaknutog Lionsa člana LC Poreč Borisa Jugovca.

Pedesetak Lionsa iz Zone III Istra i njihovih prijatelja se odazvalo našem pozivu, a svojim prisustvom je događaj uveličao i 1.VDG Milorad Stanić sa suprugom iz LC Quarneroli Lovran.

Na brodu je izvršena primopredaja dužnosti predsjednika u LC Pula,Novigrad i Poreč a 1.VDG je uručio i priznanja Guvernera dodijeljena na Konvenciji u Solinu.

Posebno priznanje međunarodnog predsjednika Medalju za zasluge 1.VDG Milorad Stanić uručio je Borisu Jugovcu.

LC Poreč je uručio i svoja priznanja zaslužnim članovima kao i prigodne poklone predsjednika.

Kao i uvijek za lijepu zabavu su se pobrinuli Braco i Ranko , a posada Svetog Maura je bila odličan domaćin. Hvala svima na jednom prelijepom izletu i druženju.