Održana izborna skupština LC Poreč i svečani prijem 4 nova člana

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 14 svibnja, 2023 - 20:03

Održana izborna skupština LC Poreč i svečani prijem 4 nova člana

Lions klub Poreč je u srijedu 10.05.2023 g. u ambijentu predivne Case mazolin u vlasništvu našeg člana Petera Polettija održao svoju izbornu skupštinu i izabrao svoje novo rukovodstvo. Novi predsjednik kluba je Slavoljub Katančević, a 1.dopredsjednik Rajko Macura te tajnik Zlatko Janković-Miloš. Na sjednici je usvojen izvještaj o radu kluba kao i financijski izvještaj, a donesen je i program rada za naredno razdoblje. Na skupštini su svećeno primljene dvije nove članice Anamarija Pustijanac – Vinković i Svetlana Mirković Borčić i član Želimir Bayer, a donesena je i odluka o prijemu Tatrane Franke Groesr za novog člana čiji će svečani prijem biti napravljen sljedeći put.

Nakon službenog dijela druženje je nastavljeno uz dobro raspoloženje i humanitarnu akciju DJ Zlaje/Daj 5 eura sviram tvoju pjesmu/ u kojoj je prikupljeno 100 eura koje će se donirati Udruženju slijepih Poreč.

Služimo!