Održan sastanak Regije Istok

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 14 prosinca, 2021 - 08:21

Održan sastanak Regije Istok

U subotu, 11. studenoga 2021. održana je 2. sjednica Regije Istok u Lions godini 2021./22. u restoranu "Jelengrad" u Petrijevcima kod Valpova. Na sjednici su sumirani rezultati dosadašnjih aktivnosti pojedinih klubova u Regiji te su predstavnici klubova predstavili akcije koje su u već realizaciji, kao i planirane aktivnosti za drugi dio Lions godine. Sjednici je nazočio guverner Jozo Berečić. Predsjednica Regije Istok pozvala je direktore za članstvo, predsjednike i tajnike klubova, kao i sve zainteresirane članove, na edukaciju (radionicu) na daljinu pod nazivom "Trebamo te!", u ponedjeljak, 13. prosinca. Sastanak je održan nakon zajedničke humanitarne akcije "Lionsi s ljubavlju za Ladimirevce" u kojoj su predstavnici 15 klubova darivali 75-oro djece i 16 mama SOS sela Ladimirevci povodom nadolazećih blagdana.

Mi služimo!