IN MEMORIAM - Ančica Bošnjak Praunsperger članica LC Samobor

Zlatko Janković... 10 svibnja, 2023 - 14:26

IN MEMORIAM

Ančica Bošnjak Praunsperger

Preminula je naša draga prijateljica i dugogodišnja članica LC Samobor gđa. Ančica Bošnjak Praunsperger. Ostaje tuga duboko u srcu, ali i lijepa sjećanja te ponos.

Uvijek predana i požrtvovna kao profesionalac, ali i u svom dugogodišnjem humanitarnom radu.

Po struci je bila medicinska sestra, predana svom poslu, najprije u ordinaciji obiteljske medicine, a potom i u patronažnoj službi samoborskog doma zdravlja.

Bila je članica našeg kluba, predsjednica Regije sjever, vokalna solistica tamburaškog orkestra „Ferdo Livadić“ i vokalnog ansambla „Samoborke“. Njezin anđeoski glas pratit će nas zauvijek. Počivala u miru Božjem i neka joj je laka hrvatska gruda.

Posljednji ispraćaj Ančice Bošnjak Praunsperger bit će u četvrtak, 11. svibnja u 12 sati i 30 minuta na groblju u Samoboru.

Slika je iz arhive Radio Samobora