Marinela Rosso iz LC Gea jedini kandidat za 2. Viceguvernera ispred Regije Istok

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 11 listopada, 2023 - 13:53

Na sjednici regije Istok pod  točkom 3. dnevnog reda je Robert Suknović, predsjednik povjerenstva za izbor 2. viceguvernera u Regiji Istok je podnio izvješće o dosadašnjim aktivnostima povjerenstva.

Konstatirao je da je jedino od  strane LC Gea Osijek stigla kandidatura za 2.Viceguvernera ispred Regije Istok i to za Marinelu Rosso članicu LC Gea iz Osijeka.

Povjernstvu je dostavljena kompletna dokumentacija propisana Pravilnikom koju je povjerenstvo pregledalo i utvrdilo d akandidatkinja ispunjava sve uvjete u skaldu sa Pravilnikom.

Povjerenstvo je utvrdilo rok za izbor  2.viceguvernera ispred regije Istok po klobovima u Regiji 12.11.2023.

Navedeni datum je  zadnji dan do kada klubovi moraju obaviti glasanje u svojim klubovima i dostaviti kompletnu dokumentaciju povjerenstvu za izbor 2. viceguvernera Regije Istok o glasanju njihovih članova.

Nakon toga će se Povjerenstvo sastati i na Regiji Istok proglasiti rezultate glasovanja i o tome izvjestiti Guvernera i kabinet koji će se održati u Zadru.