"Lionsi Regije Istok s ljubavlju za Ladimirevce"

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 14 prosinca, 2021 - 08:10

"Lionsi Regije Istok s ljubavlju za Ladimirevce"

Ponosna sam na svoju lions obitelj koja je učinila sretnima djecu i mlade te njihove mame u SOS Dječjem selu Ladimirevci u kojem se skrbe za djecu izuzetih iz obitelji.

Predstavnici 15 lions klubova Regije Istok dana 11. studenoga 2021. u 11 sati okupili su se u SOS selu s istom misijom ljubavi i zajedništva! Darivali smo ukupno 75-toro djece i mama prema njihovim Božićnim željama, čestitkama i crtežima djece. Upriličen je i prigodan glazbeni program, a lionsi su u znak zahvalnosti darivali i zboraše i njihovu dirigenticu. Tmuran i hladan dan pretvorio se u jedan od najsjajnijih i srcu najtoplijih dana u ovoj godini kako za djecu i mame, tako i za nas lionse! Zaželjesmo jedni drugima sretne i blagoslovljene blagdane s obećanjem da ćemo već na proljeće ponovno biti s njima!

"Prije nego što krenete tražiti sreću, provjerite - možda ste već sretni. Sreća je mala, obična i neupadljiva, i mnogi ju ne znaju vidjeti." D. Radović

Irella Bogut, RC Istok