Lions Club Zagorje nagrađuje najbolje skladbe na Loborfestu!

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 10 srpnja, 2023 - 07:23

Lions Club Zagorje nagrađuje najbolje skladbe na Loborfestu 23.07!

Lions Club Zagorje će dodijeliti novčane nagrade za najbolje skladbe na ovogodišnjem festivalu polki i valcera u Loboru.

Na festivalu će se predstaviti 12 ansambala iz Hrvatske, Slovenije, Austrije i Njemačke. Manifestacija će se održati u nedjelju, 23.07., s početkom u 16:00 sati, pod šatorom u Loboru.

Lions Club Zagorje će nagraditi najbolju novu skladbu u ritmu polke ili valcera s iznosom od 1.000 €, dok će najbolja obrada rock ili pop skladbe u oberkajner verziji biti nagrađena s 500 €.

Ove nagrade pružaju podršku glazbenicima i promiču kreativnost u glazbi.

Festival polki i valcera u Loboru je  izuzetno popularan među ljubiteljima glazbe. Očekuje se da će ansambli pružiti uzbudljive nastupe i oduševiti publiku.

Posjetitelji će moći uživati u raznolikom glazbenom programu, upoznati nove skladbe i podržati izvođače. Lions Club Zagorje ponosno podržava ovu manifestaciju.

Pridružite nam se na ovogodišnjem Loborfestu i podržite glazbenu kreativnost ansambala iz regije. Lions Club Zagorje vas poziva da uživate u vrhunskim izvedbama polki i valcera!