LIONS CLUB OSIJEK OZBILJNO PODMLAĐIVANJE ČLANSTVA

Zlatko Janković... 14 prosinca, 2022 - 19:05

LIONS CLUB OSIJEK

OZBILJNO PODMLAĐIVANJE ČLANSTVA

Nakon iznimno uspješno provedene dodjele studentskih nagrada studentima Sveučilišta „Josipa Jurja Strossmayera“, članovi Lions cluba Osijek priredili su božićni party, koji su iskoristili i za službeni dio – primanje trojice mladih članova. Ta obnova članstva predstavlja i uvodno obećanje aktualnog predsjednika Daria Muževića, kako tijekom ove Lions godine trebamo uz niz već tradicionalnih aktivnosti, poraditi i na sređivanju vlastitih redova, pri čemu se prvenstveno misli na podlmlađivanje članstva u Klubu.

Tako su ovo priliko i službeno postali članovi IGOR STOJKOVIĆ, DINKO BUKVIĆ-BULJUBAŠIĆ i PREDRAG MARIĆ. Sva trojica, unatoč mladosti, već imaju zavidne kurikulume u gospodarstvenim i znanstvenim područjima. Njihovi „kumovi“/mentori (Ljubo Pribić i Dario Mužević) ističu da smo njihovim članstvom značajno obogatili nastavak uspješne tradicije osječkoga lajonizma, a posebice našega Kluba. Na svečanosti je novoprimljenim članovima posebno čestitao i PDG Darko Angebrandt, istakavši pri tome kako je Lions club Osijek zasigurno jedan od vodećih klubova u našem Distriktu.

I jedna izvan protokolarna zanimljivost: party je održan na ranču/imanju novoga člana Dinka Bukvića-Buljubašića, a na ulazu na ranč dočekala je uzvanike i simpatična poruka, koju vidite na jednoj od priloženih fotografija. – š.