LC Zagorje pomaže 2 obitelji u Glini da obnovi kuću i u Petrinji kupaonu

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 3 veljače, 2021 - 19:50

LC Zagorje pomaže 2 obitelji u Glini da obnovi kuću i u Petrinji kupaonu

Lions klub Zagorje osigurao je dugoročnu pomoć jednoj obitelji na području Gline čija je kuća stradala u potresu do završetka izgradnje.

U petak  je obitelji u Glini dovezen limeni pokrov za kuću , sobna i ulazna vrata i PVC prozori i vrata.

Prijevoz je donirala firma KSA/ V TAC. U utorak je dogovorena donacija prijevoza od firme Frischeis. Prevest će se građa za krov i krovne folije.

Sve je kompletirano bez marže i zarade svih uključenih u projekt.

Sredstva za donaciju  kompletnog gore navedenog  materijala je osigurala firma TKK Hrvatska, čiji direktor je član Lions kluba Zagorje.

PVC prozore donirala je firma Rehau.

Firma KSA/ V TAC donirala je Elektromaterijal i rasvjetu za navedenu kuću.

Osim toga obitelji bolesnog  branitelja u Petrinji osigurana je donacija  i jučer je dovezen kompletan materijal za novu kupaonu kojoj su popucale cijevi u potresu, pa je uništena ( pločice , ljepilo, tuš kada, fugir mase, a dogovoreni su i majstori koji će tijekom 02. mjeseca izvršiti radove na kupaonici.

Navedenu obitelj uključit ćemo također pod svoju brigu kako bi im pomogli u svim fazama obnove kuće .