LC Zagorje i firma ELEKTROPROFI KSA d.o.o donirali ukupno 81.791,00 kn

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 9 prosinca, 2022 - 12:09

LC Zagorje i firma ELEKTROPROFI KSA d.o.o donirali ukupno 81.791,00 kn

Povodom svoje akcije ''Božićno svjetlo svima'' Karolina Krajnik direktorica firme ELEKTROPROFI KSA d.o.o. u suradnji s Lions klubom Zagorje Zabok uručila je hvalevrijednu donaciju Domu za odrasle osobe Lobor-grad ukupne vrijednosti 69.342,00 kn. Donacija se odnosi na unutarnju i vanjsku, ekološku i energetski učinkovitu LED rasvjetu renomiranog proizvođača V-TAC.

Donacijom vrijednosti 69.342,00 kn zamijenit će se unutarnja rasvjeta u prostorijama za smještaj korisnika i vanjska rasvjeta za okoliš Doma te će se osvijetliti pročelja dvorca Lobor-grad kako bi u što boljem svjetlu dočekao dugo očekivanu obnovu. Korisnicima i zaposlenicima Doma na taj način će se osigurati zdraviji i ugodniji uvjeti života i rada. ime korisnika i djelatnika Doma za odrasle osobe Lobor-grad na donaciji je zahvalila ravnateljica Darinka Sviben.

Također danas su uručene još dvije donacije tvrtke ELEKTROPROFI KSA. U sportskoj dvorani OŠ Lobor zamijenit će se dotrajala halogena rasvjeta ekološkim LED tijelima u vrijednosti 8.154,00 kn, a potrebitoj obitelji s područja Oroslavja zamijenit će se kompletna rasvjeta i prekidači i utičnice u vrijednosti 4.295,00 kn, koje će montirati tvrtka Elektro Tušek, vl. Darko Tušek iz Radoboja. Ukupna donacija iznosi 81.791,00 kn. Firma ELEKTROPROFI KSA d.o.o. jedan je od tržišnih lidera u distribuciji led rasvjete, solarnih sustava i elektromaterijala u Republici Hrvatskoj i Sloveniji i kao društveno odgovorna firma u suradnji s Lions klubom Zagorje te ostalim organizacijama i udrugama redovito sudjeluje u raznim humanitarnim akcijama.