LC Trogir prikupio za OŠ Okruk 680 knjiga

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 6 lipnja, 2021 - 20:59

LC Trogir prikupio za OŠ Okruk 680 knjiga

Članovi LC Trogir ponosni su na postignuti rezultat akcije Neka knjiga veže nas tijekom koje je za učenike OŠ Okruk u Okrugu Gornjem prikupljeno 680 knjiga.

Školska knjižnica započela je s radom početkom školske godine 2020./2021. ali na policama  nalazio  se minimalan broj isključivo lektirnih naslova. Znajući kolika je važnost čitanja za razvoj djece ali i društva u cjelini  nismo dvojili o pokretanju akcije usprkos poteškoćama izazvanim pandemijom covid 19.

Našoj akciji odazvali su se LC Salona, LC Marijan, LC Split, Humanitarna uduga Bilo srce, roditelji, učenici i djelatnici Škole.

Jučer smo u društvu Brune Dadić, ravnateljice škole, posjetili knjižnicu i puna srca stali između popunjenih polica. Slobodna mjesta na preostalim policama motiviraju nas da nastavimo s akcijom i u idućoj Lions godini jer čitanje utječe na kvalitetu života svakog pojedinca, a kvaliteta života naše djece na vrhu nam je liste prioriteta. We serve!