LC SPLIT DONIRAO DJEČJI VRTIĆ „SMIJEŠAK“ U KBC SPLIT

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 18 prosinca, 2021 - 22:46

LC SPLIT DONIRAO DJEČJI VRTIĆ „SMIJEŠAK“ U KBC SPLIT

Tradicionalna dugogodišnja akcija darivanja hospitalizirane djece Lions klub Split već godinama pomaže djeci koja moraju boraviti u bolnici. Za potrebe dječjeg vrtića „Smiješak“ koji se nalazi na Klinici za dječje bolesti KBC Split osigurava materijal za radno-terapijske aktivnosti vrtića svake godine u vrijednosti od 5 000 kn.

Naime, osoblje vrtića svake godine izrazi potrebu za određenim materijalom potrebnim za cjelogodišnji rad što im LC Split kupi i uruči na prigodnoj svečanosti . Donaciju su 10. prosinca u ime LC Split predali predsjednik Kluba Ivan Kuret uz člana Kluba Joška Markića.

Raduje nas pomisao da možemo olakšati djeci boravak u bolnici tako da im okruženje i aktivnosti budu što sličnije njihovoj svakodnevnici nadajući se da će i to pomoći njihovom ozdravljenju.