LC Slava Raškaj vas poziva na donatorsku pretpremijeru filma Top Gun: Maverick

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 18 svibnja, 2022 - 07:52

Dragi Lions prijatelji,

podrška i pomoć mladima u izgradnji sretne budućnosti i životnog puta među ključnim su postulatima Lionsa diljem svijeta. Nažalost, putevi nekima od njih od samoga početka nisu nimalo lagani.

Upravo zbog toga Lions klub Slava Raškaj organizira donatorsku večer s ciljem pomoći mladoj, perspektivnoj djevojci, bivšoj štićenici Dječjeg doma Ivan Goran Kovačić iz Zagreba. Ovoj studentici poslijediplomskog studija Fakulteta za dentalnu medicinu i zdravstvo Osijek upravo je financijska pomoć neophodna kako bi osigurala svoj siguran dom i nastavila studirati.

Stoga Vas pozivamo da i Vi pomognete dolaskom na donatorsku, pretpremijerunu projekciju dugo očekivanog filmskog hita Top Gun: Maverick

u srijedu, 25. svibnja 2022. godine, u 20 sati u Kaptol Boutique Cinema u Centru Kaptol, Nova Ves 17.

Cijena ulaznice iznosi 100 kuna*, a kupiti ih možete kod naših članica ili

uplatom na račun HR5024020061500071051.

Veselimo se vašem dolasku!

Petra Uzorinac,

predsjednica LC Slava Raškaj

*Cijena karte uključuje ulaz na projekciju filma, male kokice i vodu. Mjesta u kino dvorani nisu numerirana.