LC Quarneroli Lovran održao događanje QUARNEROLI SE VRAĆAJU KUĆI

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 6 prosinca, 2022 - 20:49

LC Quarneroli Lovran održao događanje QUARNEROLI SE VRAĆAJU KUĆI

Lions Club Quarneroli Lovran održao je događanje po nazivom QUARNEROLI SE VRAĆAJU KUĆI i ispraćaj 2022.godine, 05. 12. 2022.  u Lovranskoj kuli u Lovranu.

Uspjelo događanje uz mnogobrojne članove (susjednih klubova Opatije, Sušaka i Delnica-Gorski kotar) i prijatelje Lionsa uveličali su austrijski  veleposlanika u RH, gdin. Joseph Markus Wuketich, te načelnik Lovrana, gdin Bojan Simonić  sa  direktoricom TZ  Lovran, gđom. Zvjezdanom Klobučar.

Izložba o Quarnerolima, nakon što je ove godine gostovala u Splitu, Murter, Rijeci, Kostreni, Sušačkoj Dragi, Bakru–Praputnjak, vratila se kući u Lovransku kulu / stalni postav.

Uz prigodne riječi predsjednica Aleksandra Hajduković uručila je priznanje za suradnju na projektu Quarneroli dugogodišnjem suradniku gospodinu Miljenku Smokvini te knjigu i foto album o Quarnerolima austrijskom veleposlaniku.

O Quarnerolima govorio je naš uvaženi član 1.VG Milorad Stanić, druženje je nastavljeno uz delicije koje su pripremili članovi i laganu muziku.

Prikupljeni dobrovoljni prilozi ove godine idu za pomoć autističnom  maloljetnom djetetu jedne lovranske obitelji.

Hvala svima na odazivu i podršci, a posebno našim nosiocima akcije: Borisu Gržinu, Milanu Iliću, Aleksandri Hajduković, predsjednici i 1.VG Miloradu Staniću.

Jadranka Katarinčić