LC Poreč u akciji „Dajmo im da vide“ pridružite se

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 1 prosinca, 2021 - 22:29

LC Poreč u akciji „Dajmo im da vide“ pridružite se

Lions klub Poreč od mjeseca listopada do proljeća provodi akciju „Dajmo im da vide…“ kojom  se u Optikama u Poreču kao i pojedinim liječničkim ordinacijama prikupljaju stare naočale sa dioptrijom koje će se popraviti u međunarodnom centru Lionsa za prikupljanje naočala i zatim proslijediti u pojedine države u Africi gdje će naši Lionsi organizirati podjelu naočala liječnicima koji će ih u skladu sa potrebama dodijeliti osobama u područjima gdje je kupiti naočale pravo bogatstvo.

Ovom akcijom Lionsi omogućavaju velikom broju djece i odraslih koji žive u siromaštvu da se opskrbe elementarnom životnom potrebom da imaju dioptrijske naočale koji će im pomoći da bolje vide svijet oko sebe, da čitaju , školuju se i budu sretniji.

Pozivamo sve naše građane da nam ovim putem doniraju stare naočale koje im više ne trebaju ili su van upotrebe i učine dobro djelo.

Akciju su podržale optike i pojedine ordinacije obiteljske medicine i na tome im najtoplije zahvaljujemo.

Vaše stare naočale sa dioptrijom možete odnijeti na sljedeće adrese u Poreču :

Ordinacija opće medicine dr. Katarina Kokanović Partizanska 4/1

Optika HRAST Ul. Bože Milanovića 17

Očna optika “Ghetaldus” d.d. Pula, Poreč Dekumanova 13

Anina optika u Lacop centru – unutar Konzuma

U Višnjanu:

Ordinacija opće medicine dr. Loredana Fable – Grgurić

Dobro je činiti dobro.

Prilozi:

U prilogu je logo akcije koji stoji na kutijama za prikupljanje  i plakat pred ulazom u optike i OOM.