LC Poreč predao vrijednu donaciju Istarskim domovima zdravlja- Ispostava Poreč

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 22 lipnja, 2023 - 10:31

LC Poreč predao vrijednu donaciju Istarskim domovima zdravlja- Ispostava Poreč

Jučer 21.06.2023 g. Lions klub Poreč je predao donaciju Domu zdravlja Poreč koja je prikupljena donacijama građana u Uskrsnoj akciji kluba i donacijom Grada Poreča.

Boris Jugovac predsjednik LC Poreč je predao na upotrebu dr.Zoranu Šimurini ravnatelju  Istarskih domova zdravlja – ispostavi Poreč električni ležaj nosivosti 200 kg u vrijednosti 1500 eura koji će biti na raspolaganju pacijentima koji dođu na pregled putem Ultrazvuka u budućoj rendgenološkoj ambulanti.

Primopredaji su prisustvovali i Gradonačelnik Poreča Loris Peršurić , Maja Rasnek glavna sestra IDZ-ispostava Poreč i nekoliko članova LC Poreč.

Lions klub Poreč zahvaljuje svim građanima koji su donirali svoja sredstva za ovu vrijednu donaciju kao i Gradu Poreču i gradonačelniku na svesrdnoj podršci u svim akcijama Lions kluba Poreč