LC Poreč organizirao koncert na porečkoj rivi Za naše najmlađe sugrađane

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 1 svibnja, 2021 - 08:26

LC Poreč organizirao koncert na porečkoj rivi  Za naše najmlađe sugrađane

Lions klub Poreč je danas u sklopu proslave Dana Grada Poreča organizirao je koncert Gudačkog kvarteta String Quartet 4strings iz Ljubljane i nastup vokalne skupine Ad Libitum iz Brtonigle pod ravnanjem Lore Pavletić.

Koncert se održao na porečkoj rivi ispred broda Sveti Mauro uz sve epidemiološke mjere.

Lions klub Poreč je tom prigodom završio donacijsku akciju kojom je prikupljeno 45.000 kn za CTG uređaj za Dom Zdravlja Poreč „ZA NAŠE NAJMLAĐE SUGRAĐANE…“ koji se koristi kod pregleda trudnica i bilježi otkucaje srca ploda nerođenog djeteta. Uređaj će biti kupljen u narednim danima i uručen Domu zdravlja Poreč.

Bio je to jedan predivan dan i izuzetan doživljaj slušati ozbiljnu glazbu uživo koju su predivno izvodili mladi glazbenici gudačkog kvarteta String Quartet 4strings  Aleksandar Rogina,Petar Njegovan Vivijana Rogina i Valentin Rogina koji su izvodili ozbiljnu glazbu i obrade poznatih melodija.

Hvala svima na organizaciji a naročito osoblju broda Sveti Mauro i njegovom vlasniku Borisu Jugovcu članu LC Poreč.

Hvala na podršci Gradu Poreču, firmi Porto Bussola i Premium Yacht Insurance by Jack Šurija, vinariji Rossi i Quimedia d.o.o.