LC Nasta Rojc Bjelovar je odobren grant u visini od 450 eura

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 27 siječnja, 2021 - 08:56

LC  Nasta Rojc Bjelovar je odobren grant u visini od 450 eura

Lions klubu Nasta Rojc Bjelovar je odobren grant u visini od 450 eura na natječaju The European Lions Environmental Grant 2020 , za projekt pod nazivom Planting trees in Bjelovarsko – bilogorska county together.

Cilj projekta je povećati svjesnost zajednice o šumama kao zajedničkom blagu I promovirati održivi razvoj. Plan Lions kluba Nasta Rojc je da u projekt uključi I djecu iz osnovnih škola koja su već pokazala zainteresiranost za ovu aktivnost, kao I članove udruge sa mentalnim teškoćama, umirovljenike, planinare.

Projekt će se povoditi u suradnji sa Hrvatskim šumama, koje će osigurati sadnice I alat, dok će se iz projekta financirati prijevoz, vidljivost događaja kroz promociju na društvenim mrežama I novinarskim glasilima, osvježenje.

Naravno, pozvat ćemo I članove ostalih Lions klubova da nam se pridruže u ovoj korisnoj I lijepoj aktivnosti, koju ćemo pokušati napraviti tako da osim edukativne ima I jednu humanu dimenziju. Svakako ćemo vas obavijestiti o cijeloj priči uskoro!