LC Kontesa Nera: VIĐENJE SLIJEPIH U DUŠE KROZ CRTEŽ

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 9 srpnja, 2021 - 08:53

LC Kontesa Nera: VIĐENJE SLIJEPIH U DUŠE KROZ CRTEŽ

Akcija LC Kontesa Nera prikupljanja donatorskih sredstava od predavanja naše članice Nikolete Vujović,  mentalnog trenera pod nazivom „Život bez stresa“,održanog 26.05.2021.g. u suradnji sa Napretkovim kulturnim centrom je završila 15.06.2021.g. Prikupljena sredstva namijenili smo za potrebe  Centra za odgoj i obrazovanje „Vinko Bek“.  Dana 30.06.2021.g. su gospodin Lažetić, koji je dovezao platna,  i predsjednica Kluba Olivera Buzadžić predali  donaciju - 7 manjih i 17 velikih slikarska platna "Centru za odgoj i obrazovanje Vinko Bek" koja su namijenjena slabovidnim učenicima. Bili su primljeni jako toplo, Ravnateljica i profesorica likovnog su izrazile veliku zahvalnost za donaciju. Ravnateljica je pokazala  prekrasne radove slijepih i slabovidnih učenika kojih vam fotografije šaljemo. Crno- bijeli su radovi slijepih učenika, oni u boji su radovi učenika koji imaju donekle osposobljeni vid. Bila sam dirnuta, tužna zbog te djece a ipak puna divljenja kako prema njihovim postignućima tako i prema radu profesorice a i svih profesora i ravnateljice Centra, kaže predsjednica Kluba.

Tajnik Kluba: Roža Milčić

Zagreb, 07.07.2021.