LC Kontesa Nera organizira koncert za potresom pogođeno područje u Siriji

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 7 travnja, 2023 - 08:20

LC Kontesa Nera pomaže potresom pogođenom području u  Siriji

Povjerenstvo za prevenciju nasilja i LC Kontesa Nera organiziraju 15.04.2023.g. donatorski koncert za "Djecu Sirije" u Maloj dvorani KD V. Lisinskog u 19.30 sati.

Dobrodošli!

Dogodilo se to jednog dana prije mjesec dana na N1 televiziji apel dr. Jamal Assada za pomoč u potresu Siriji. Duboko potresene, članice LC Kontesa Nera i Povjerenstva za prevenciju nasilja, dogovorili su se da će pomoći stradalima u Siriji. I tako je počela jedna predivna priča. Bilo je teško ali plemenito. Apel ljudima za pomoć u bilo kojem obliku i organizaciji samih članica i dr. Assada, uvaženog doktora i velikog humanitarca počele smo prikupljati pomoć .Dr. Jamal Assad je nakon povratka iz Sirije naveo što treba obiteljima u Siriji. Odaziv predivnih ljudi bio je tako velik, da smo organizirale grupe za komunikaciju. Tim putem povezale smo se i srele sa ljudima velikog srca i duha koji već nekoliko godina pomažu ljudima u zemljama koje su na bilo koji način stradale. Dobrotom Vjekoslava Majetića odobren nam je zbirni prostor u Tvornici robota za razminiravanje DOK-ING na četiri dana. Tijekom tih dana, nismo mogle vjerovati koliko ljudi se odazvalo i doniralo razne artikle, potrebne ljudima u Siriji. Potaklo se i pitanje  otvaranja računa za tu svrhu, jer u Siriji su namirnice jeftinije nego u Hrvatskoj. Stoga je Lions Klub Kontesa Nera otvorio donatorski račun kod Raiffeisen banke,tako da svi koji žele mogu uplatiti sredstva za pomoć Siriji. Dobrovoljni prilozi mogu se uplatiti na donatorski račun:

LC Kontesa Nera

IBAN: HR5524840081502028645

Svrha uplate: financijska pomoć Siriji

Poziv na broj: 99

Unaprijed zahvaljujemo na svim sredstvima, koliko god bili, jer znamo da su od srca.

Priložene fotografije Vam govore sve.

Dobrodošli!

Lions Klub Kontesa Nera i