LC Kontesa Nera, Božićno događanje, akcija u kojoj smijeh dvostruko pomaže

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 12 prosinca, 2022 - 21:25

LC Kontesa Nera, Božićno događanje, akcija u kojoj smijeh dvostruko pomaže

LC Kontesa Nera svake godine organizira Božićna događanja u dobrotvorne svrhe. Svako od njih bilo je nešto posebno, zanimljivo i kvalitetno. Tako je i ove godine 08. prosinca  2022.g. održan event u bajkovito ukrašenim prostorijama Napretkovog kulturnog centra, u suorganizaciji s Napretkom i podmladkom LEO Klubom TRI KULE.

Da, smijeh dvostruko pomaže, pokazala je ova donatorska akcija čiji je sav prikupljeni prihod usmjeren na pomoć studentima-mladim korisnicima štićenicima Caritasa..

Prisutne u ime organizatora pozdravili su Snježana Rucner u ime LC Kontesa Nera, Goran Štrbac u ime Napretkovog kulturnog centra i Alek Konić, guverner Districta 126, Hrvatska.

Goran Vinčić predstavio je svoju Stand up  komediju koja i nakon godinu dana prikazivanja puni Studio smijeha i druge klubove i dvorane diljem Hrvatske. Set sastavljen od najboljih fora zaokruženih u cjelinu, Vinčič ispriča kroz sat vremena uz improvizacije prilagođene trenutnoj publici i događanju.

Nakon predstave slijedilo je iznenađenje – muzika biljaka, zanimljivo i dojmljivo. Projekt je predstavila Maja Krapec, predstavnica Centra Talej Damanhur Hrvatska. Zanimljivo da biljke imaju osjećaje, sjećanja i složenu metodu komuniciranja.

Uz čašicu pića, tombolu i čašicu razgovora, gosti su mogli razgledati i kupiti unikatni nakit slikarice Marije Puzak.

Bilo je lijepo, toplo i nakon događanja svi prisutni otišli su obogaćeni dobrim raspoloženjem i osmjehom na licu.

LC Kontesa Nera

Zagreb, 11.12. 2022.g.