LC Kontesa Nera bogatija za jednu članicu

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 12 lipnja, 2023 - 11:31

LC Kontesa Nera bogatija za jednu članicu

Ženski Lions Klub Kontesa Nera je nakon neobične i uzbudljive Lions godine, 02.06.2023.g. održao izbornu i godišnju Skupštinu u ugodnim prostorijama Restorana Capuciner. Prije toga u Klub je primljena nova članica Andrea Pifat Sulejmanović koja se tijekom „pripravničkog staža“ dokazala kao prava lavica.

Skupština je potekla u ugodnoj atmosferi i Marina Karavanić izabrana je da vodi Klub u Lions godini 2023/2024. Tajnik i rizničar nastavljaju svoju dužnost. U svom obraćanju prisutnima Marina Karavanić zahvalila se dosadašnjoj predsjednici Jeleni Bilušić na kvalitetnom vođenju Kluba i postignutim rezultatima.

Večer se nastavila u čavrljanju i uživanju u kulinarskim specijalitetima, a na rastanku poželjele smo jedna drugoj dugo toplo ljeto i prikupljanje energije za početak druženja i pripremanja humanitarnog programa.

LC Kontesa Nera

Zagreb, 12.06.2023.g.