LC Grič primio pet novih članica

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 9 prosinca, 2021 - 17:51

LC Grič primio pet novih članica

Na redovitom ali svečanom sastanku LC Grič u Hotelu Esplanade  uz prisustvo članica, guvernera D126 Joze Berečića, region chairmana Đurđe Protić i nekadašnje članice i predsjednice LC Grič Wendy Zečić održan je protokol primanja novih članica. Uz istaknute simbole LCI, distrikta, regije i našeg kluba predsjednica Vanja Saftić uputila je riječ dobrodošlice gostima, članicama i kandidatkinjama. Uslijedio je protokol primanja novih članica koji je vodio guverner distrikta, svirane su himne RH i Lionsa, čitani principi lionizma, predstavila se svaka nova članica uz prisutnost mentora, čitana i položena zakletva novih članica i njihovih mentora. Uz podijeljene materijale, diplome, certifikate i značke, novim članicama smo ružama zaželjele dobrodošlicu u članstvo prvog ženskog lions kluba koji ove godine slavi 25 godina postojanja.  Uz pohvalu guvernera kako smo prvi i jedini klub koji je u njegovom mandatu primio 5 članica primljene su:  Vesna Barac Furtinger, Edita Bilaver, Sandra Gabrilo, Barbara Lukač, i Martina Preglej. Tom prilikom članstvu se još jednom obratio guverner i region chairman. Posebno odličje dodijeljeno je našoj doživotnoj članici Marceli Perić i našoj predsjednici Vanji Saftić. Naša nekadašnja predsjednica Wendy Zečić donijela je Excellence Award dodijeljen klubu za njenu predsjedničku godinu i pri tom se osvrnula na projekte koji su prethodili nagradi, a koji traju u kontinuitetu. Dodijeljene su zahvalnice za izniman doprinos humanitarnom radu kluba Metodi Lhotka i Jasenki Bohaček. Nakon razmjene darova koje smo pripremile za sve članice i goste, primile smo poklon velike sentimentalne važnosti, vino iz Lions vinograda dobrote. Najavljena je proslava 25 godina prvog ženskog LC Grič humanitarnim koncertom "PRIMADONA"  in memoriam naše članice Cynthie Hansell Bakić. Ugodno druženje nastavilo se uz večeru.