Ekipa sa RLLI u Rastokama se okupila u Hrvatskom Zagorju

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 4 rujna, 2021 - 18:51

Ekipa sa RLLI u Rastokama se okupila u Hrvatskom Zagorju

Prošli tjedan je u samoinicijativnoj organizaciji Lionsa iz klubova sa sve 4 regije koji su sudjelovali na RRLI Institutu u Rastokama početkom ljeta, održano prigodno dvodnevno druženje u Hrvatskom Zagorju. Osim izvrsne turističke i gastronomske ponude, održan je i prigodan glazbeni program koji je upotpunio Predsjednik LC ZAGORJE vrhunski pijanist Jurica Vugrek.

Nadalje je u sklopu programa trenerica Dijana Novak Krešić održala pro bono edukaciju na temu SPRIT DESIGN ekskluzivno za sve nazočne, a sama radionica je bila interaktivna i vrlo konkretna.

Svi sudionici su istakli da im je bilo prelijepo ponovo biti zajedno što će biti novi poticaj u radu Lions klubova što je osnova RLLI okupljanja i edukacije.