dr. Patti Hill dodijelila Medalju međunarodnog predsjednika PID Bojanu Šoberu

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 24 rujna, 2023 - 17:49

dr. Patti Hill dodijelila Medalju međunarodnog predsjednika PID Bojanu Šoberu

Ovih dana na adresu našeg PID Bojana Šobera stiglo je pismo sa sljedećim sadržajem:

Dragi PID Bojan Šober

kao vašoj predsjednici čast mi je predati vam moje Odličje međunarodnog predsjednika za vaš izvanredan doprinos Lions Internationalu.

Ovo odličje je izraz našeg poštovanja za vaš izvanredan doprinos onima u potrebi. Vi ste primjer kojeg treba slijediti svim Lionsima, društvu i cijelom svijetu. Pokazali ste da treba mijenjati svijet i da to počinje s nama samima a vašim ste čvrstim koracima utrli put mnogima.

Uz ovo odličje, želim vam iskazati osobnu zahvalnost za vaš trud i postignuća. Znam da ćete nastaviti obogaćivati živote svojih članova u klubu kao i izvan njega jer vaše služenje koje je u tijeku omogućava još veći humanitarni odjek.

Tvoja u službi

Dr. Patti Hill

International President

PID Bojan Šober je u našem D-126 Hrvatska obnašao niz odgovornih funkcija, a od 1999. do 2000.g. i funkciju Guvernera distrikta. Obnašao je od 2008 - 2010 g.i dužnost Međunarodnog internacionalnog direktora Lions internacionala kao do sada jedini član iz našeg distrikta.

Zajedno sa suprugom PDG Olgom Šober organizator je Muzičkog natjecanja Grand prix kao distiktualnog projketa za cijelu Hrvatsku, a organizator je i obilježavanja Svjetskog dan mira u našoj zemlji.

Do sada je dobio niz priznanja i nagrada u Lionsima na nivou Distrikta kao i na internacionalnom nivou , a u Lionsima obnaša i dužnost Ambasadora dobre volje što je najviše priznanje u Lionsima. Istaknuti je član LC Rijeka iz Rijeke.

Čestitamo na izuzetno vrijednom priznanju za rad u Lionsima.