Charter Lions klubova Splita i Solina i prijem novih članova

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 13 lipnja, 2021 - 22:28

Charter Lions klubova Splita i Solina i prijem novih članova

U petak 11.06.2021. na jednom mjestu, terasi hotela Park u Splitu, na Charteru, okupili su se članice i članovi LC Split, LC Marjan, LC Salona Solin i LC Dioklecijan. Na veliko zadovoljstvo svih Charteru je nazočila i Guvernerica Districta 126 Hrvatska Vinka Mitrović. Tu su bili i mnogi uzvanici i gosti, gotovo 100 sudionika. Moderatori, ceremonijeri su bili Antonija Uglešić, Dragan Bolanča i Damir Boban. Predsjednici LC klubova, Ivan Kuret iz LC Split, Branka Polić iz LC Marjan i Vesna Žižić iz LC Salona Solin izvijestili su nazočne o svom radu u protekloj Lions godini. Osobito svečan je bio primitak novih članova i to u LC Salona Solin šest novih članica, u LC Marjan dvije članice i u LC Split jednog člana.
Najsvečaniji dio večeri je bila dodjela plaketa Guvernerice Vinke Mitrović, a kao zahvalu za dugogodišnji doprinos u ostvarivanju ciljeva Lionsa i zasluge u radu klubova. Posebno dirljiva je bila dodjela priznanja posmrtno našem neprikosnovenom bardu humanosti PDG-u Borbenu Uglešiću. Plakete su još primili PDG-ica Antonija Uglešić, PDG Branko Dragičević i PDG Goran Šarić za 30 godina neumornog služenja. Prestižno priznanje međunarodnog predsjednika dobio je Robert Vulić. Posebno smo ponosni što je ovom prigodom priznanje Melvin Jones Fellow, nagradu koja predstavlja največu čast, a priznanje je za velikodušnost, predanost humanitarnom radu i posvećenost drugima, dodijeljeno Guvernerici Vinki Mitrović i PDG-ici Antoniji Uglešić. Nakon vrlo teške, ali ipak izuzetno uspješne Lions godine bila je to predivna lionistička večer, prepuna emocija, posvećena druženju koje nam je silno nedostajalo.

više slika ćete naći na ovom linku https://drive.google.com/drive/u/0/folders/12S0MvpdPjMIeSyoSPUSgzxq-nRaF...