Akcija LC Mursa „Budućnost se piše kada dijete diše“

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 22 veljače, 2021 - 17:23

Dragi naši lions prijatelji,

članice LC Mursa iz Osijeka provode humanitarnu akciju„Budućnost se piše kada dijete diše“ -  Noa za male borce s ciljem senzibiliziranja naših bližnjih, naših sugrađana i tvrtki, kao i naših lionsa diljem Hrvatske kako bi prikupile financijska sredstava u iznosu od 249.750,00 kuna potrebnih za kupovinu NO-A  uređaja za doziranje dušikovog monoksida, a koji je neophodan najmlađim pacijentima Klinike za pedijatriju, Zavoda za neonatologiju i neonatalnu intenzivnu medicinu. NO-A uređaj za doziranje terapijskog plina dušikovog monoksida primjenjuje se za liječenje novorođenčadi s plućnom hipertenzijom, kod deficita kisika, plućnog zatajenja, plućne fibroze, kronične opstruktivne bolesti pluća, kod bolesti srčanog zaliska i transplatacije srca kada neonatalni respirator nije moguće primijeniti.

Provođenje ove akcije je odobreno Rješenjem Republike Hrvatske, Osječko-baranjske županije, Upravnog odjela za zdravstvo, socijanu skrb i hrvatske branitelje (KLASA: UP/I-550-04/20-1/15, URBROJ: 2158/1-01-18/18-20-12).

Svoju donaciju možete uplatiti na podračun  LC MURSA OSIJEK, otvoren samo za ovu akciju  kod  Privredne banke Zagreb

S naznakom: NO-A ZA MALE BORCE

Za ovu akciju otvoren je i humanitarni broj 060-9003 pozivom kojega je moguće donirati  (cijena poziva je 6,25 kn s uključenim PDV-om).

MI SLUŽIMO!

Zita Ladocki, predsjednica LC Mursa