karaoke

Humanitarne karaoke u Delnicama nikad posjećenije

Marko Stanić 28 studenog, 2023 - 22:08

LC Delnice Gorski Kotar i ove godine u organizirao je „Humanitarne karaoke“ u POOL baru u dvorani u Delnicama.

Ove godine posjećenost je bila najbolja do sada i imali smo jako puno "pjevača" za mikrofonom.

U fenomenalnoj atmosferi i druženju uživali su svi i svojim donacijama pomogli ispunjenju cilja.

Veselimo se slijedećim još posjećenijim i veselijim karaokama za godinu dana.

LC Delnice poziva sve na "Karaoke night"

Marko Stanić 12 studenog, 2023 - 17:43

25.11.2023. od 18,00 h nadalje LC Delnice Gorski Kotar organizira „Humanitarne karaoke“ u POOL baru u dvorani u Delnicama.

Dobrodošli su svi ljudi dobre volje, željni pomaganja i dobre zabave.

Donacija po osobi iznosi 10,00 Eur.

Sav prihod je namijenjen mladima s poteškoćama u razvoju sa delničkog područja od kojih će nam se nekolicina i pridružiti.

Karaoke Night - LC Delnice GK

Marko Stanić 30 prosinca, 2022 - 15:46

LC Delnice Gorski Kotar i ove godine u ovo predblagdansko vrijeme organizirao je „Karaoke Night“ u POOL baru u dvorani u Delnicama.

Akcija se održava svake godine za Udrugu Cross sport Delnice - Mladi s poteškoćama u razvoju. Članovi udruge su i ove godine nazočili karaokama i otpjevali

skupa sa nama neke bezvremenske hitove u ugodnom blagdanskom ozračju.

Cilj je ispunjen i veselimo se slijedećim karaokama već za godinu dana.

LC Delnice predao donaciju mladima sa poteškoćama u razvoju

Marko Stanić 22 prosinca, 2021 - 17:44

„Karaoke Night“ u organizaciji LC Delnice koja je nedavno održana u Delnicama uspjela je osigurati vrijedna sredstva za mlade sa poteškoćama u razvoju sa područja Delnica.

15.12.2021. izvršena je primopredaja sredstava prikupljenih na karaokama koje je u ime mladih preuzela njihova voditeljica Marina Miličević.

Ono što je posebno važno istaknuti u ovoj akciji je činjenica da je mladima sa poteškočama u razvoju posebno drago bilo učestvovanje u karaokama i zajedničko druženje, te su nam tim povodom i uručili zahvalnicu.