ZRINJEVKE ODRŽALE ZAVRŠNU SKUPŠTINU I SVEČANOST PRIMANJA NOVIH ČLANICA

LionsHR Adminis... 21 lipnja, 2020 - 11:04

16. lipnja 2020. Zrinjevke su održale svoju završnu skupštinu u rustikalnom ambijentu restorana „Šestinski lagvić“. Bio je to prvi sastanak „uživo“, nakon perioda u kojem smo komunicirale putem aplikacije zoom. Zahvalile smo se ovogodišnjoj predsjednici Sanji Jakopčić Car na uspješnoj godini, koju smo završile ispunivši svojim humanitarnim akcijama sve ciljeve LCI-a i obogaćene sa pet novih članica. Svečanost primanja novih članica upriličile smo na završnoj skupštini, predsjednica Sanja predala je predsjednički lanac svojoj tajnici Sanji Matovina-Lulić, koja će nas voditi u nastupajućoj lions godini sa tajnicom Tatjanom Đaković-Alavanja. Nakon uspješne godine sa Sanjom i Sanjom, veselimo se novoj godini na čelu sa Sanjom i Tanjom!

We serve!

Služimo srcem lionsa!