Zrinjevke održale Izbornu skupštinu i primile novu članicu

Slika korisnika Maja Ozmec Ban
Maja Ozmec Ban 29 lipnja, 2023 - 12:50

Članice LC ZRINJEVAC održale su16.5.20223. svoju redovnu izbornu godišnju Skupštinu. Bilo je lijepo i svečano. Zahvalile smo se ovogodišnjoj  predsjednici Mladenki Šarić Nesek na iznimno uspješnoj lions godini. Izabrale smo nove dužnosnice za sljedeću Lions godinu na čelu s predsjednicom  Marinom Kralj Miliša.
Skupštini i svečanom primanju nove članice u klub prisustvovao je  Alek Konić, Guverner Distrikta-126 Hrvatska, obratio nam se lijepim riječima,  pohvalio  organizaciju Izborne Skupštine, rad Kluba u tekućoj lions godini,  zahvalio se na podršci koju smo mu kao klub  pružile tijekom guvernerske godine.
U svoje redove primile smo dr.sc. Biu Mandžuku, prekrasnu mladu, pametnu i sposobnu ženu.
Dobro nam došla Bia u LC Zrinjevac i veliku Lions obitelj, veselimo se zajedno novoj, obljetničkoj lions godini -  25 godina  humanitarnog rada LC Zrinjevac!