Zrinjevke donirale knjige Domu za starije i nemoćne osobe Centar

Slika korisnika Maja Ozmec Ban
Maja Ozmec Ban 14 prosinca, 2021 - 11:43

Zrinjevke su 26.11.2021. posjetile Dom za starije i nemoćne osobe Centar i uručile donaciju knjiga više od 300 naslova, uglavnom novije beletristike, mekog uveza, kako bi korisnicima bilo lakše knjigama manipulirati. Njihovom Čitalačkom klubu, koji svaki petak ima svoje sastanke, predstavile su dvije knjige domaćih autorica i to roman SUSJED Marine Vujčić i zbirku pripovjedaka U MALU JE UŠA ĐAVA Tisje Kljaković Braić iz kojih je, pripravnica i buduća članica Zrinjevki Ivona Kundert (glumica u GK Komedija) pročitala nekoliko ulomka. Nakon toga Zrinjevke su provele vrijeme sa korisnicima Doma koji su izrazili svoje zadovoljstvo i zahvalnost na posjeti i prezentaciji novijih djela, pri tome komentirajući pročitano. U Domu imaju organiziranu knjižnicu i svake srijede mogućnost posuđivanja i vraćanja knjiga, te aktivnih 160 čitača. Ne zna se da li ih je više razveselila donacija ili provedeno vrijeme sa njima.