Zona VI Regije Istok organizirala pomoć obiteljima smještenim u Slakovcima

LionsHR Adminis... 22 svibnja, 2014 - 10:55

21. svibnja 2014. godine su LC Osijek GEA, CLC Osijek Universitas i LC Osijek Waldinger iz Zone 6 Regije Istok proveli humanitarnu akciju u korist obitelji (14 stanovnika Gunje) stradalih u poplavi u Gunji smještenih u obitelji Vrdoljak i Blažević u Slakovcima.

Od ponedjeljka do srijede je prikupljena pomoć u stvarima, higijenskim potrepštinama i vodi, i uz pomoć Phoenix farmacije, koja je stavila na raspolaganje skladišni prostor, kombi i vozača, te tvrtke Granolio koja je dala na raspolaganje kombi, pomoć je u srijedu u popodnevnim satima dostavljena ljudima u potrebi.

Akcija je i dalje u tijeku, prikupljaju se novčane donacije u klubovima u Zoni 6 Regije Istok i ista će tijekom idućeg tjedna biti dostavljena na isto mjesto.

Obitelj Blažević je osim ljudi udomila i 5 konja. Još jednom se potvrdilo da život piše romane, življenje će uvjek nadjačati nevolje. Tako se u prvim danima u udomljenju broj konja povećao, najme, jedna je udomljena kobila donijela na svijet živo, zdravo i preljepo ždrebe...