ŽENSKI LIONS KLUB KORZO RIJEKA, DONIRAO JE STABLO CATALPE BUNGEI RIJEČKOM KAMPUSU

LionsHR Adminis... 27 ožujka, 2012 - 11:14

Ženski Lions klub Korzo Rijeka , donirao je stablo Catalpe bungei riječkom Kampusu, a članice kluba su ga uz pomoć rektora Riječkog sveučilišta prof.Pere Lučina, prorektoriceprof.Nevenke Ožanić i predsjednice Lions cluba dr.Jadranke Komadina Gačić, posadile kraj zgrade građevinskog fakulteta. Drvo je simbolično posađeno u ulici dr. Radmile Matejčić, čija je kći članica kluba, također sudjelovala u sadnji.Lionsice su time pridonijele ozelenjavanju tog novog i lijepog prostora, vodeći se izrekom da i jedna mala kap  čini slap, te slijedeći savjet ovogodišnjeg internacionalnog predsjednika  svih Lions klubova svijeta Wing Kun Tam- a da ove godine Lionsi svijeta zasade barem milijun stabala.
Služimo!

Marina Seiler D'Annibale