ŽENSKI LC GRIČ ODRŽAO TRADICIONALNU HUMANITARNU AKCIJU PRODAJE «POKLADNICA»

LionsHR Adminis... 23 veljače, 2012 - 10:47

Dana 18. veljače 2012. god. na uglu Praške i Bogovićeve  kod «Charlia» prvi ženski Lions Klub Grič organizira tradicionalnu humanitarnu akciju «POKLADNICE» već 16. godinu zaredom, a  svojim donacijama uvijek pomaže onima kojima je to najpotrebitije. Prihod ostvaren ovom akcijom namijenjen je Centru za rehabilitaciju Stančić, za kupnju higijenskih potrepština, posteljina i deka koje im nedostaju. Centar pruža usluge smještaja, boravka, prehrane, njege i brige o zdravlju, medicinske i psihosocijalne rehabilitacije, radne terapije te usluge organiziranog provođenja slobodnog vremena. U Centru je organizirana i škola za djecu i mladež s umjerenom i težom mentalnom retardacijom. Akciji su se odazvali mnogi Zagrepčani.
Poseban događaj je bio dolazak na štand IP Lionsa Wing - Kun Tama.
LIONSI POSTOJE DA BI  DRUGIMA POMAGALI POD SLOGANOM

«WE SERVE».